Szkolenia Wrocław

16-17.04.2021 Echo serca dla praktyków

 Echo serca płodu dla praktyków – prowadzący dr hab. n. med. Agata Włoch
Warsztaty praktyczne : dr hab. n. med. Agata Włoch, dr Karol Bielasik, dr Jacek Więcek

Kurs przeznaczony jest dla ginekologów-położników pragnących pogłębić swoją wiedzę z zakresu podstawowego badania serca płodu. Szkolenie koncentrować się będzie na praktycznej stronie badania.
To co czyni nasz kurs wyjątkowym to duża liczba ćwiczeń praktycznych z udziałem pacjentek. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wykonania wielu badań pod czujnym okiem prowadzących. Ćwiczymy w kilku-osobowych grupach. Zależy nam aby po tym intensywnym szkolenie każdy ze szkolących się lekarzy potrafił w prawidłowy i bezstresowy sposób wykonać ocenę serca płodu.
Pierwszego dnia (sobota) odbędzie się intensywna część wykładowa prowadzona przez doc. Agatę Włoch i dr Karola Bielasika z licznymi quizami diagnostycznymi (Hotel Double Tree Hilton). Drugiego dnia odbędzie się część warsztatowa z udziałem pacjentek. Ćwiczenia odbywać się będą w Centrum Medycznym Ginemedica, mieszczącym się w tym samym budynku co hotel Hilton. Ćwiczyć będziemy na aparatach GE (Voluson E8, Voluson S10) oraz Samsung. W sobotę wieczorem planujemy kameralne spotkanie towarzyskie.
Cena: – 2500 zł
            – 1400 zł -lekarze w trakcie specjalizacji

Miejsce: Budynek OVO przy ul. Podwale 83/03 we Wrocławiu – Hotel Hilton Double Tree (część teoretyczna) oraz Centrum Medyczne Ginemedica (część praktyczna)

email: info@szkolenia-usg.pl

 

PROGRAM SZKOLENIA

16.04.2021 piątek – część teoretyczna

17.04.2021 sobota – część praktyczna